Laserové Gravírování

Gravírování plastů a eloxovaných hliníků

Z dvouvrstvých ABS desek je možné gravírovat a vyřezávat takřka neomezenou paletu produktů - od malých přívěsků na klíče či psích známek až po firemní tabule.K dispozici je široká paleta kombinací barev, ale i imitace kovů (mosaz, měď apod.) 

Gravírování plexiskla

Velkou předností plexiskla ve srovnání s prací se sklem, je možnost řezání laserem, při čemž vzniká velmi čistý řez. Tím se rozšiřuje jeho využití i na výroby předmětů atypických tvarů, které by se ze skla vyřezávaly obtížně.

Gravírování do překližky

Překližka je skvělý přírodní materiál, který je díky svým vlastnostem vhodný pro jakoukoli práci, včetně drobné vektorové grafiky či fotografií.

Gravírování do dřeva 

Vzhledem ke své struktuře se dřevo nehodí pro detailní grafiku, jako jsou fotografie, nicméně velmi dobře se v něm vyjímá robustnější vektorová grafika a text.Své využití tak snadno nalezne při výrobě cedulí, poutačů či vývěsních štítů.

Gravírování do skla

Sklo je velmi vhodným materiálem pro gravírování jakékoli grafiky včetně fotografií.Využít lze nejen pro reklamní grafiku na skleněné desce či oknu, ale i jako originální dárek při gravírování fotografie do masivního skla.

gravírování koženkaGravírování kůže a koženky

Vypalování do kůže a koženky je nejen velice elegantní, ale především rychlé a proto Vám můžeme nabídnout velice příznivou cenu. Značíme kůži i koženku libovolných barev a tvarů. Pokud nemá dodaný materiál správný tvar, můžeme ho laserem vyřezat.